KINESIA

Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie osteopatii, fizjoterapii, dietetyki, psychologii oraz treningu personalnego.

mgr Karol Marszałek

Trener personalny, ze sportem związany od dziecka, we wczesnych latach młodości zawodnik Wisła Kraków w koszykówce, były zawodnik boksu, kickboxingu, brazylijskiego jiu jitsu oraz submission fighting z dorobkiem medalowym, czynny kolarz. Od 10 lat trener personalny, trener boksu, kulturystyki. Specjalizuje się w prowadzeniu treningów funkcjonalnych, treningów przygotowania motorycznego pod kątem sportów wytrzymałościowych, sportów walki, jak i drużynowych.

Prowadzi treningi mobility, treningi rehabilitacyjne, kalestenikę oraz szkołę pleców. Ekspert FMS. Uczestnik licznych kursów i szkoleń specjalistycznych. Współpracował z aktorami filmowymi i teatralnymi w przygotowaniu do ról. Ukończył szkolenia w zakresie dietetyki i suplementacji. W pracy z pacjentami stawia na jakość ruchu oraz cechuje się holistycznym podejściem do każdego przypadku.

Trener personalny

przemyslaw sekula osteopata, fizjoterapeuta

Trener personalny

D.O. mgr PRZEMYSŁAW SEKUŁA
D.O. mgr PRZEMYSŁAW SEKUŁAOsteopata, Rehabilitant
Znany Lekarz
mgr NATALIA ZBROJA
mgr NATALIA ZBROJADietetyk
Znany Lekarz
mgr TOMASZ WŁOCH
mgr TOMASZ WŁOCHTerapeuta manualny, Masażysta
Znany Lekarz
mgr AGNIESZKA PALUCH
mgr AGNIESZKA PALUCHRehabilitant, Osteopata (w trakcie szkolenia)
Znany Lekarz
mgr ANNA SIERKA
mgr ANNA SIERKAPsychoterapeuta, Trener biznesu i rozwoju osobistego
Znany Lekarz