O NAS
Opinie naszych klientów

Człowiek z ogromną pasją i bardzo dużą wiedzą.W maju 2016 uległam wypadkowi-złamanie nogi w stawie skokowym,2,5 m-ca w gipsie i prawie żadnej rehabilitacji po zdjęciu gipsu. Noga bolała, puchła,trydności z chodzeniem po schodach i na dalsze spacery. Pan Przemysław zdiagnozował problem i po 2-ch zabiegach jest rewelacyjna poprawa, chodzę po schodach bez bólu,mogę spacerować i jeździć na rowerze, Bardzo profesjonalny człowiek.

Janusz59plus

Człowiek z pasją – kompleksowo podchodzi do problemu ! Skuteczność – wiedza to jego domena wiec widzę przed nim przyszłość ! gratuluję i proszę dzielić się swoją wiedzą z młodszym kolegami !

Ryszard B

Szczerze polecam! Byłam u Przemka z bolącym kręgosłupem, barkiem i kostką.To co może sam naprawić- naprawia, jeśli potrzeba dalszego badania- kieruje na takie. Podaje zestaw ćwiczeń do profilaktyki i sposoby wykonywania codziennych czynności tak by, np. nie obciążać kręgosłupa. Przyjmuje przed i po południu, więc można dopasować godzinę wizyty, można też zadzwonić w razie pytań czy wątpliwości. Miła atmosfera, dobra jakość usług sprawiły, że poleciłam go już kilku osobom.

Karolina S.

Pan Przemysław oprócz niezwykłych umiejętności terapeutycznych, doskonale diagnozuje przyczynę dysfunkcji, dobierając przy tym profilaktyczne ćwiczenia do wykonywania w domu. To niesie długotrwały efekt terapii! Oprócz tego ma dar podejścia do pacjenta w empatyczny i wrażliwy sposób. To ważne i cenne, w dobie pośpiechu i konsumpcjonizmu, spotkać fizjoterapeutę, który widzi nie tylko pacjenta, ale człowieka. Polecam bardzo.

Radek

Pan Przemysław? Profesjonalista i pasjonat w jednej osobie.
Cierpliwie odpowiadał na każde moje pytanie; informował, co w danym momencie robi, jak to wpływa na dolegliwość, z którą przyszłam do Niego; z uwagą i zaangażowaniem pokazywał, jak mam dalej dbać o ciało i jakie ćwiczenia wykonywać, by poprawić swój stan zdrowia.
Minęła doba od mojej wizyty, a ja zdążyłam polecić Pana Przemysława czterem osobom szukającym fachowca. Bo istotnie takim jest, o czym świadczy nie tylko gabinet pełen przeróżnych zaświadczeń, certyfikatów i dyplomów – ale przede wszystkim – podejście do pacjenta jak do człowieka, a nie jak do kolejnego problemu.

Karolina K.

Od dziecka mam problemy z kręgosłupem, często korzystając z rehabilitacji, masaży problem znikał zaledwie na 2 tygodnie, a następnie wracał. Dopiero wizyty u Pana Przemysława sprawiły, że czuję się lepiej i mogę normalnie funkcjonować – teraz na wizyty chodzę profilaktycznie co pół roku, a nie z konieczności. Dodatkowym atutem były porady jak funkcjonować w życiu codziennym i jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu. Pan Przemysław jest osobą bardzo sympatyczną i kompetentną. Wizyta trwała ponad godzinę. Gabinet bardzo zadbany i czysty. Osteopata godny polecenia !

Katarzyna K.

Więcej opinii znajdą Państwo tutaj

WIĘCEJ OPINII