O NAS
Dlaczego my?

Specjaliści w swojej dziedzinie

Centrum medycyny osteopatycznej i rehabilitacji powstało jako wyraz wieloletnich doświadczeń, przez pracę i szkolenia we Francji, Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Anglii, Filipinach. Przyglądałem się różnym sposobom organizacji placówek aspirujących do miana holistycznej troski o pacjenta. Lata obserwacji i współtworzenia zespołów terapeutycznych zrodziły pragnienie aby przenieść doświadczenia oraz wiedzę know-how poszczególnych placówek na polski grunt. Ciągła, wysoka specjalizacja zespołu, dogłębna analiza dotychczasowej historii zdrowotnej Pacjenta, regularne spotkania multi-dyscyplinarnego teamu gdzie każdy specjalista wnosi swój wkład a następnie podejmuje się spójne działania lecznicze na wielu płaszczyznach są dla mnie nie tylko pasją ale też wyrazem tego co rozumiem pod pojęciem leczenia holistycznego. Jestem specjalistą medycyny osteopatycznej, która w swoich założeniach mówi o wzajemnym, niebagatelnym oddziaływaniu poszczególnych układów.

Znamy Twoje Potrzeby

Aby uprościć – wiemy co jest w stanie zrobić z nami stres, złe jedzenie, jak ból kolana czy zły sen jest w stanie zepsuć dzień, a nieumiejętność odpoczynku czy zaburzenia hormonalne ciągle przygaszają nasz dynamizm i naturalny optymizm. Ciężko zatem wyobrazić sobie, że można trwale przywrócić ciału jego potencjał zdrowotny patrząc tylko przez pryzmat poszatkowanego na segmenty czy układy ciała.

Jako starannie dobrany zespół zarówno pod względem ilości osób jak i ich doświadczenia wierzymy, że ten nowy kierunek integracji pozwoli Państwu osiągnąć zmiany nie tylko w układzie ruchu ale nauczy nowego sposobu życia i troski o siebie oraz najbliższych.

fizjoterapia kraków

0
Specjalizacji
0
lat doświadczenia
0%
Zadowolonych klientów
0%
Zaangażowania