NASZ EKSPERT
D.O. mgr PRZEMYSŁAW SEKUŁA

Absolwent  CM UJ oraz Sutherland College of Osteopathic Medicine, rehabilitant, osteopata. Jeden z 3 w Polsce Oficjalnych Nauczycieli prestiżowej metody Fascial Manipulation Stecco, związanej z Uniwersytetem w Padwie (Włochy). Jako jedyny osteopata w Polsce prowadzi/ł szkolenia i warsztaty w Polsce, Francji, Czechach, Belgii, Szwajcarii oraz na Filipinach.

Swoje doświadczenie zdobywał pracując i szkoląc się przez kilka lat w 5 krajach. Łącznie przeszedł ponad 3000 godzin szkoleń podyplomowych. Oprócz odbytych szkoleń i studiów podyplomowych przez okres ponad 2 lat miał przyjemność tłumaczyć zajęcia w 2 dodatkowych szkołach osteopatii FICO (Flanders International College of Osteopathy) oraz PAO (Filią znanej brytyjskiej szkoły ESO).
Obserwacja różnych nurtów i sposobów pracy czy jej organizacji w różnych znaczących ośrodkach (Paryż/Cambridge/Nicea/Padwa) pozwoliła wypracować swój własny styl pracy.

Jest pasjonatem, zafascynowany całościowym patrzeniem na człowieka. W oparciu o zebrane doświadczenia uważa, że tylko całościowe podejście do człowieka może mu nie tylko trwale pomóc, ale również nauczyć nowego, lepszego sposobu życia oraz podejścia do samego siebie.

Osteopata, Rehabilitant

Człowiek z ogromną pasją i bardzo dużą wiedzą.W maju 2016 uległam wypadkowi-złamanie nogi w stawie skokowym,2,5 m-ca w gipsie i prawie żadnej rehabilitacji po zdjęciu gipsu. Noga bolała, puchła,trydności z chodzeniem po schodach i na dalsze spacery. Pan Przemysław zdiagnozował problem i po 2-ch zabiegach jest rewelacyjna poprawa, chodzę po schodach bez bólu,mogę spacerować i jeździć na rowerze, Bardzo profesjonalny człowiek.
Janusz59plus

Człowiek z pasją – kompleksowo podchodzi do problemu ! Skuteczność – wiedza to jego domena wiec widzę przed nim przyszłość ! gratuluję i proszę dzielić się swoją wiedzą z młodszym kolegami !

RYSZARD B.

Szczerze polecam! Byłam u Przemka z bolącym kręgosłupem, barkiem i kostką.To co może sam naprawić- naprawia, jeśli potrzeba dalszego badania- kieruje na takie. Podaje zestaw ćwiczeń do profilaktyki i sposoby wykonywania codziennych czynności tak by, np. nie obciążać kręgosłupa. Przyjmuje przed i po południu, więc można dopasować godzinę wizyty, można też zadzwonić w razie pytań czy wątpliwości. Miła atmosfera, dobra jakość usług sprawiły, że poleciłam go już kilku osobom.

KAROLINA S.

Pan Przemysław oprócz niezwykłych umiejętności terapeutycznych, doskonale diagnozuje przyczynę dysfunkcji, dobierając przy tym profilaktyczne ćwiczenia do wykonywania w domu. To niesie długotrwały efekt terapii! Oprócz tego ma dar podejścia do pacjenta w empatyczny i wrażliwy sposób. To ważne i cenne, w dobie pośpiechu i konsumpcjonizmu, spotkać fizjoterapeutę, który widzi nie tylko pacjenta, ale człowieka. Polecam bardzo.

RADEK

Pan Przemysław? Profesjonalista i pasjonat w jednej osobie.
Cierpliwie odpowiadał na każde moje pytanie; informował, co w danym momencie robi, jak to wpływa na dolegliwość, z którą przyszłam do Niego; z uwagą i zaangażowaniem pokazywał, jak mam dalej dbać o ciało i jakie ćwiczenia wykonywać, by poprawić swój stan zdrowia.
Minęła doba od mojej wizyty, a ja zdążyłam polecić Pana Przemysława czterem osobom szukającym fachowca. Bo istotnie takim jest, o czym świadczy nie tylko gabinet pełen przeróżnych zaświadczeń, certyfikatów i dyplomów – ale przede wszystkim – podejście do pacjenta jak do człowieka, a nie jak do kolejnego problemu.

KAROLINA K.

Od dziecka mam problemy z kręgosłupem, często korzystając z rehabilitacji, masaży problem znikał zaledwie na 2 tygodnie, a następnie wracał. Dopiero wizyty u Pana Przemysława sprawiły, że czuję się lepiej i mogę normalnie funkcjonować – teraz na wizyty chodzę profilaktycznie co pół roku, a nie z konieczności. Dodatkowym atutem były porady jak funkcjonować w życiu codziennym i jakie ćwiczenia mogę wykonywać w domu. Pan Przemysław jest osobą bardzo sympatyczną i kompetentną. Wizyta trwała ponad godzinę. Gabinet bardzo zadbany i czysty. Osteopata godny polecenia !

KATARZYNA K.
mgr KAMIL DRABIK
mgr KAMIL DRABIKFizjoterapeuta
Znany Lekarz
mgr JUSTYNA GŁOWA
mgr JUSTYNA GŁOWARehabilitant, Trener Personalny
Znany Lekarz
mgr NATALIA ZBROJA
mgr NATALIA ZBROJADietetyk, Trener personalny
Znany Lekarz
mgr KATARZYNA KUBICA
mgr KATARZYNA KUBICAFIZJOTERAPEUTKA
Znany Lekarz
mgr MAŁGORZATA BIESZKO
mgr MAŁGORZATA BIESZKOFizjoterapeuta, Oligofrenopedagog
Znany Lekarz