NASZ EKSPERT
mgr MAŁGORZATA BIESZKO

Absolwentka AWF w Krakowie, kierunek fizjoterapia. Ukończyła podyplomowe studia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, kierunek oligofrenopedagogika.
Ukończyła liczne kursy i szkolenia z zakresu terapii neurorozwojowej niemowląt i małych dzieci, integracji sensorycznej, technik powięziowych w pediatrii, leczenia przetrwałych odruchów, manipulacji powięzi wg Stecco, FITS (Funkcjonalnej Indywidualnej Terapii Skolioz),  kinesiology taping, a także leczenie stawów skroniowo – żuchwowych i dysfunkcji aparatu artykulacyjnego.
Posiada ponad 10 -letnie doświadczenie w pracy z dziećmi z różnego rodzaju dysfunkcjami i niepełnosprawnościami, które zdobywała pracując jako terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej oraz w Przedszkolu Specjalnym. Współpracuje z Krakowską Akademią prowadząc praktyki dla studentów kierunku neurologopedia.
Pasjonuje się rozwojem niemowląt i dzieci, a także leczeniem dysfunkcji sfery orofacjalnej (m.in. zaburzenia karmienia, wady wymowy, dysfunkcje stawu skroniowo – żuchwowego, przygotowanie do leczenia ortodontycznego,  itp).
W swojej pracy charakteryzuje się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, cierpliwością i empatią. Potrafi przeprowadzić dziecko przez proces rehabilitacji w przyjazny sposób, poprzez zabawę.

Fizjoterapeuta, oligofrenopedagog Save

Fizjoterapeuta, Oligofrenopedagog

D.O. mgr PRZEMYSŁAW SEKUŁA
D.O. mgr PRZEMYSŁAW SEKUŁAOsteopata, Międzynarodowy Nauczyciel Metody Stecco
Znany Lekarz
mgr KAMIL DRABIK
mgr KAMIL DRABIKFizjoterapeuta
Znany Lekarz
mgr AGNIESZKA PALUCH
mgr AGNIESZKA PALUCHRehabilitant, Osteopata (w trakcie szkolenia)
Znany Lekarz
mgr NATALIA ZBROJA
mgr NATALIA ZBROJADietetyk, Trener personalny
Znany Lekarz
mgr NICOLETA NOWACKA
mgr NICOLETA NOWACKAFizjoterapeuta
Znany Lekarz