KINESIA

Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie osteopatii, fizjoterapii, dietetyki, psychologii oraz treningu personalnego.

mgr Agnieszka Paluch

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie uzyskała tytuł magistra Fizjoterapii. Obecnie jest w trakcie studiów na Akademii Osteopatii. Fizjoterapia to dziedzina medycyny, która rozwija się niezwykle dynamicznie, dlatego nieustanie pracuje nad jakością, nowoczesnym i przede wszystkim skutecznym podejściem do pracy z Pacjentem. Swoje kompetencje stale podnosi poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Doświadczenie zdobywa pracując z pacjentami od ponad 6 lat.

Osteopatia stała się jej pasja zawodową bo leczy człowieka a nie tylko objaw. Cechuje ją holistyczne podejście do pacjenta. Zawsze poszukuje przyczyny problemu. Wychodzi z założenia, że każdy Pacjent wymaga indywidualnego podejścia – dokładnej diagnostyki i spersonalizowanej terapii.

Rehabilitant, Osteopata (w trakcie szkolenia)

agnieszka paluch osteopata, rehabilitant

Rehabilitant, Osteopata (w trakcie szkolenia)

D.O. mgr PRZEMYSŁAW SEKUŁA
D.O. mgr PRZEMYSŁAW SEKUŁAOsteopata, Rehabilitant
Znany Lekarz
mgr NATALIA ZBROJA
mgr NATALIA ZBROJADietetyk
Znany Lekarz
mgr KAROL MARSZAŁEK
mgr KAROL MARSZAŁEKTrener personalny
Znany Lekarz
mgr TOMASZ WŁOCH
mgr TOMASZ WŁOCHTerapeuta manualny, Masażysta
Znany Lekarz
mgr ANNA SIERKA
mgr ANNA SIERKAPsychoterapeuta, Trener biznesu i rozwoju osobistego
Znany Lekarz