KINESIA

Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie osteopatii, fizjoterapii, dietetyki, psychologii oraz treningu personalnego.

mgr Anna Sierka

Ukończyła całościowy 4-letni Kurs Psychoterapii w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego w Krakowie, kurs terapii par w Małopolskim Centrum Psychoterapii, Szkołę Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego w ośrodku BCB Szkolenia i Coaching. Swoje kompetencje stale podnosi poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą.

Doświadczenie zdobywała w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic, w Szpitalu Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego w Krakowie, w Klinice Małżeńskiej oraz w ramach praktyki prywatnej. Jest trenerem warsztatów grupowych dotyczących umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, asertywności i motywacji.

Prowadzi psychoterapię indywidualną, par, trening i konsultacje psychologiczne w problemach depresyjnych, lękowych, nastroju, zaburzeniach osobowości, odżywiania, kryzysów życiowych, traumach, a także w trudnościach w relacjach osobistych i zawodowych, w trudnościach ze stresem i z motywacją

Pracuje pod stałą i regularną superwizją.

Psychoterapeuta, Trener biznesu i rozwoju osobistego

Psychoterapeuta, Trener biznesu i rozwoju osobistego

D.O. mgr PRZEMYSŁAW SEKUŁA
D.O. mgr PRZEMYSŁAW SEKUŁAOsteopata, Rehabilitant
Znany Lekarz
mgr NATALIA ZBROJA
mgr NATALIA ZBROJADietetyk
Znany Lekarz
mgr KAROL MARSZAŁEK
mgr KAROL MARSZAŁEKTrener personalny
Znany Lekarz
mgr AGNIESZKA PALUCH
mgr AGNIESZKA PALUCHRehabilitant, Osteopata (w trakcie szkolenia)
Znany Lekarz
mgr TOMASZ WŁOCH
mgr TOMASZ WŁOCHTerapeuta manualny, Masażysta
Znany Lekarz