mgr Tomasz Włoch 2018-11-10T10:52:52+00:00

KINESIA

Jesteśmy nowoczesnym centrum osteopatii i rehabilitacji oferującym swoim Pacjentom kompleksową opiekę. Posiadamy specjalistów w zakresie osteopatii, fizjoterapii, dietetyki, psychologii oraz treningu personalnego.

mgr Tomasz Włoch

Absolwent Olsztyńskiej Szkoły Wyższej, gdzie zdobył tytuł magistra w zakresie fizjoterapii, dodatkowo uczęszczał do Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku terapie naturalne. Na swoim kocie ma ukończone liczne kursy. Doświadczenie zawodowe uzyskiwał w szpitalach, przychodniach oraz gabinetach rehabilitacyjnych w Olsztynie, Warszawie, Ostrołęce i Krakowie. Masaże, terapie manualne w tym suche igłowanie, nauka relaksu i świadomości swojego ciała to jego szczególne pasje. W pracy ceni sobie indywidualne podejście do pacjenta, kładąc szczególny nacisk na dostosowanie terapii do jednostek chorobowych i dolegliwości bólowych pacjenta, jego potrzeb, poziomu aktywności fizycznej i zrozumienia swojego ciała.

Oprócz masaży leczniczych bardzo ceni masaże relaksacyjne – naukę relaksu i samoświadomości; pogłębianie znajomości swojego ciała, pomaga w wielu dolegliwościach bólowych, poznaniu i zlikwidowaniu przyczyn powodujących nawroty chorób. Bardziej zrelaksowany człowiek, ma więcej miejsca w sobie na rozwój swoich pasji, wzrasta jego poczucie szczęścia, zadowolenia z siebie i swojego życia.

Terapeuta manualny, Masażysta

masazysta, rehabilitant, fizjoterapeuta tomasz wloch

Terapeuta manualny, Masażysta

D.O. mgr PRZEMYSŁAW SEKUŁA
D.O. mgr PRZEMYSŁAW SEKUŁAOsteopata, Rehabilitant
Znany Lekarz
mgr NATALIA ZBROJA
mgr NATALIA ZBROJADietetyk
Znany Lekarz
mgr KAROL MARSZAŁEK
mgr KAROL MARSZAŁEKTrener personalny
Znany Lekarz
mgr AGNIESZKA PALUCH
mgr AGNIESZKA PALUCHRehabilitant, Osteopata (w trakcie szkolenia)
Znany Lekarz
mgr ANNA SIERKA
mgr ANNA SIERKAPsychoterapeuta, Trener biznesu i rozwoju osobistego
Znany Lekarz